Home / SLOVENSKO / Na diaľnici R1 sa stala vážna dopravná nehoda, vodič pod vplyvom alkoholu narazil do tlmiacich zábran (foto)

Na diaľnici R1 sa stala vážna dopravná nehoda, vodič pod vplyvom alkoholu narazil do tlmiacich zábran (foto)

10.9.2023 (SITA.sk) – Na diaľnici R1 pri pumpe Vlčkovce sa stala v skorých ranných hodinách vážna dopravná nehoda. Vodič auta značky Škoda Superb približne 6,5 km pred Trnavou nezvládol riadenie vozidla a narazil do tlmiacich zábran pri pumpe.

„Náraz ho odhodil späť na diaľnicu R1, kde do neho narazilo ďalšie auto a vodič so sanitkou,“ informuje na sociálnej sieti Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave. Pri nehode sa rôzne zranili tri osoby, ktoré boli prevezené do nemocníc, posádka sanitky nemala vážnejšie zranenia.

Vodiči boli podrobení dychovým skúškam na alkohol. Tie boli v dvoch prípadoch negatívne, no 33-ročný vodič Škody Superb nafúkal viac ako 1,3 promile.

„Policajti ho krátko pred 03:00 h ráno obmedzili na osobnej slobode a previezli na policajnú stanicu. Muž je podozrivý z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky,“ uviedla polícia a dodala, že diaľnica R1 bola uzavretá a neprejazdná bezmála tri hodiny.

Viac k témam: Alkohol za volantom, diaľnica R1, Dopravná nehoda, Tragická dopravná nehoda, trnavská polícia
Zdroj: SITA.sk – Na diaľnici R1 sa stala vážna dopravná nehoda, vodič pod vplyvom alkoholu narazil do tlmiacich zábran (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Nemecko neuvažuje o uzavretí hraníc s Českom. Strašiť je jednoduchá vec, reagoval na Fica premiér Ódor

Nemci uvažujú o tom, že s českými partnermi vytvoria hliadky na českej strane hranice, a budú robiť presne to, čo slovenskí policajti s Maďarskom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *