Home / SLOVENSKO / Opitý motorkár bez vodičáku havaroval s tehotnou, ťažko sa zranili (foto)

Opitý motorkár bez vodičáku havaroval s tehotnou, ťažko sa zranili (foto)

31.8.2023 (SITA.sk) – O maximálnej nezodpovednosti hovorí polícia v prípade mladého motorkára z okresu Košice okolie, ktorý havaroval s tehotnou spolujazdkyňou na ceste v smere od mesta Moldava nad Bodvou na obec Mokrance. Obaja skončili s ťažkými zraneniami.

Narazili do stĺpika a nákladného auta

Ako vo štvrtok informovala na sociálnej sieti, pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, stavu a povahe vozovky a po vjazde do obce Mokrance nezvládol prejazd miernej pravotočivej zákruty.

Dvadsaťjedenročný muž prešiel s motocyklom do protismeru, zišiel s ním z cesty a prednou časťou motocykla narazil do betónového stĺpika hydrantu. Motocykel následne otočilo a pravou stranou narazil do zaparkovaného nákladného auta.

Prerazila dvere na dodávke

Motocyklista ostal po náraze zakliesnený medzi motocyklom a vozidlom. Jeho 18-ročnú spolujazdkyňu, v rannom štádiu tehotenstva, po náraze vymrštilo z motocykla. Prerazila uzatvorené zadné dvere na dodávke a dostala sa tak priamo do nákladného priestoru vozidla, kde zostala ležať.

Polícia po príchode vodiča motocykla podrobila dychovej skúške s výsledkom 1,31 promile. Mladý muž okrem toho nebol držiteľom vodičského oprávnenia.

Viac k témam: Dopravná nehoda, Motorkár
Zdroj: SITA.sk – Opitý motorkár bez vodičáku havaroval s tehotnou, ťažko sa zranili (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Súd odročil dovolanie prokuratúry v neprospech dvojice z kauzy Judáš, Gašparovič neprišiel a podal námietku na Klimenta

Špeciálna prokuratúra dovolanie podala v neprospech odsúdených z dôvodu nesúhlasu s právnou kvalifikáciou konania dvojice zo strany Najvyššieho súdu SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *