Home / SLOVENSKO / Opitý vodič vošiel s malým nákladiakom medzi hroby na cintoríne vo Veľkých Kostoľanoch, nafúkal viac než tri promile

Opitý vodič vošiel s malým nákladiakom medzi hroby na cintoríne vo Veľkých Kostoľanoch, nafúkal viac než tri promile

18.8.2023 (SITA.sk) – Niekoľko hrobových miest poškodil na cintoríne vo Veľkých Kostoľanoch v okrese Piešťany vodič malého nákladného auta, ktorý zišiel z chodníka medzi hroby.

Mužovi, ktorý vo štvrtok na cintoríne pracoval, zistili policajti v dychu 3,31 promile alkoholu. Pri opakovanej skúške sa výsledok dokonca vyšplhal ešte vyššie, a to na 3,37 promile.

„Policajná hliadka muža previezla na policajné oddelenie. Po vytriezvení mal policajtom čo vysvetľovať. Vodiča riešia v súvislosti s prečinom ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, za ktorý môže hroziť trest odňatia slobody až na jeden rok,“ informovala trnavská polícia.

Zároveň opäť apeluje na vodičov všetkých vozidiel, aby si za volant sadali len s triezvou hlavou.

Viac k témam: Alkohol za volantom, Cintorín
Zdroj: SITA.sk – Opitý vodič vošiel s malým nákladiakom medzi hroby na cintoríne vo Veľkých Kostoľanoch, nafúkal viac než tri promile © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Súd odročil dovolanie prokuratúry v neprospech dvojice z kauzy Judáš, Gašparovič neprišiel a podal námietku na Klimenta

Špeciálna prokuratúra dovolanie podala v neprospech odsúdených z dôvodu nesúhlasu s právnou kvalifikáciou konania dvojice zo strany Najvyššieho súdu SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *