Home / SLOVENSKO / Tragická dopravná nehoda pri Bardejove si vyžiadala život muža, tretí náraz bol už smrteľný (foto)

Tragická dopravná nehoda pri Bardejove si vyžiadala život muža, tretí náraz bol už smrteľný (foto)

18.8.2023 (SITA.sk) – Tragická dopravná nehoda, pri ktorej zomrel 72-ročný vodič, sa stala vo štvrtok, krátko pred 20-tou hodinou večer, na ceste medzi Bardejovskými Kúpeľmi a cestou I. triedy v okrese Bardejov.

Ako informovala prešovská krajská polícia na sociálnej sieti, senior vychádzal s autom z parkoviska pred jedným z kúpeľných domov a narazil do dvoch zaparkovaných osobných áut. V jazde pokračoval ďalej, no nezvládol riadenie a narazil do stĺpu verejného osvetlenia a potom do stromu.

„Vodič utrpel pri nehode zranenia, ktorým na mieste podľahol,“ skonštatovala polícia. Polícia v prípade vedie trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenie. Presná príčina dopravnej nehody, ako aj jej okolnosti sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Viac k témam: Tragická nehoda, Tresné stíhanie, Usmrtenie, Vodič
Zdroj: SITA.sk – Tragická dopravná nehoda pri Bardejove si vyžiadala život muža, tretí náraz bol už smrteľný (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Súd odročil dovolanie prokuratúry v neprospech dvojice z kauzy Judáš, Gašparovič neprišiel a podal námietku na Klimenta

Špeciálna prokuratúra dovolanie podala v neprospech odsúdených z dôvodu nesúhlasu s právnou kvalifikáciou konania dvojice zo strany Najvyššieho súdu SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *