Home / SLOVENSKO / Nehoda na diaľnici D1 si vyžiadala jeden život, žena z Litvy zraneniam na mieste podľahla (foto)

Nehoda na diaľnici D1 si vyžiadala jeden život, žena z Litvy zraneniam na mieste podľahla (foto)

15.8.2023 (SITA.sk) – Pri pondelkovej zrážke dvoch vozidiel na diaľnici D1 Beharovce za tunelom Branisko prišla o život 37-ročná žena z Litvy. Ako informovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, nehoda sa stala v pondelok 14. augusta po 21:00. Účastníkmi nehody bol 73-ročný vodič Dacie a 35-ročný vodič Fordu, pochádzajúci z Litvy.

„Zrážka týchto vozidiel si vyžiadala viacero zranených osôb, 37-ročná žena z Litvy pri nehode utrpela zranenia, ktorým na mieste podľahla,“ uviedla hovorkyňa.

Vo vozidle Dacia sa nachádzali dve osoby, vo vozidle Ford bolo šesť ľudí. Dychová skúška na alkohol skončila u oboch vodičov s negatívnym výsledkom. Vyšetrovateľ Policajného zboru z Popradu začal stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia.

Viac k témam: Tragická dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Nehoda na diaľnici D1 si vyžiadala jeden život, žena z Litvy zraneniam na mieste podľahla (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Súd odročil dovolanie prokuratúry v neprospech dvojice z kauzy Judáš, Gašparovič neprišiel a podal námietku na Klimenta

Špeciálna prokuratúra dovolanie podala v neprospech odsúdených z dôvodu nesúhlasu s právnou kvalifikáciou konania dvojice zo strany Najvyššieho súdu SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *