Home / SLOVENSKO / Polícia zastavila vozidlo z dôvodu nezapnutého pásu, kontrola však odhalila ďalšie mimoriadne problematické okolnosti

Polícia zastavila vozidlo z dôvodu nezapnutého pásu, kontrola však odhalila ďalšie mimoriadne problematické okolnosti

14.8.2023 (SITA.sk) – Policajti Obvodného oddelenia Policajného zboru Vráble počas nočnej hliadky zastavili 26-ročného muža a 27-ročnú ženu. Polícia cestujúcich zastavila z dôvodu nezapnutého bezpečnostného pásu u vodiča.

Muž ani žena pri sebe nemali občianske preukazy a vodič ani doklady potrebné na vedenie i prevádzku motorového vozidla. Muž mal zadržaný vodičský preukaz, no napriek tomu šoféroval. Motorové vozidlo, ktoré viedol, bolo odcudzené. Po žene bolo vyhlásené pátranie pre krádež a taktiež bolo zistené, že zabudla nastúpiť do výkonu trestu odňatia slobody.

Policajti vodiča obmedzili na osobnej slobode a jeho spolujazdkyňu ihneď vydali do väzby. Nitrianska polícia ďalej informovala, že vo veci začali trestné stíhanie pre trestný čin marenia výkonu úradného rozhodnutia.

Viac k témam: policajna kontrola, Zatknutie
Zdroj: SITA.sk – Polícia zastavila vozidlo z dôvodu nezapnutého pásu, kontrola však odhalila ďalšie mimoriadne problematické okolnosti © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Horskí záchranári zasahovali vo Vysokých Tatrách, pod vrcholom Kriváňa zomrel po páde a zranení hlavy turista

Na mieste začali okolití svedkovia s oživovaním.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *