Home / SLOVENSKO / Ľudia v Nitre zažili scénu ako z hororu, na sídlisku v noci vyčíňal „klaun“ s bejzbalkou (foto)

Ľudia v Nitre zažili scénu ako z hororu, na sídlisku v noci vyčíňal „klaun“ s bejzbalkou (foto)

14.8.2023 (SITA.sk) – Policajti z Obvodného oddelenia PZ Nitra – západ vyšetrujú prípad výtržníctva a poškodzovania cudzej veci, ktorého sa dopustil muž s maskou klauna.

V sobotu 12. augusta okolo pol tretej v noci na Škultétyho ulici v Nitre poškodil s baseballovou pálkou vchodové dvere bytového domu. Majiteľom spôsobil škodu za viac ako 330 eur.

„Policajti nitrianskej Pohotovostnej motorizovanej jednotky muža krátko po skutku zadržali, pričom museli použiť aj donucovacie prostriedky, ako hmaty, chvaty, údery a kopy sebaobrany a dokonca aj hrozbu zbraňou. Muž bol následne umiestnený do cely policajného zaistenia,“ informovala nitrianska polícia.

Momentálne už čelí obvineniu z prečinu poškodzovania cudzej veci a výtržníctva a bol daný podnet na jeho väzobné trestné stíhanie, ktorý príslušný súd akceptoval.

Viac k témam: cela policajného zaistenia, nitrianska polícia, Obvinenie, prečin poškodzovania cudzej veci, Prečin výtržníctva, Väzobné stíhanie, Výtržníctvo
Zdroj: SITA.sk – Ľudia v Nitre zažili scénu ako z hororu, na sídlisku v noci vyčíňal „klaun“ s bejzbalkou (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Auto skončilo vo vodnej nádrži v Suchej nad Parnou, polícia v ňom našla človeka bez známok života

Policajti sa budú okolnosťami tragédie ďalej zaoberať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *