Home / SLOVENSKO / Polícia zasahovala na škole v Piešťanoch, štvrták vytiahol nôž na spolužiaka

Polícia zasahovala na škole v Piešťanoch, štvrták vytiahol nôž na spolužiaka

27.6.2023 (SITA.sk) – Piešťanskí policajti boli v utorok privolaní na jednu zo základných škôl v Piešťanoch, kde prišlo k incidentu medzi dvoma maloletými osobami.

Pri tejto udalosti sa podľa trnavskej policajnej hovorkyne Zlatice Antálovej nikto nezranil. TV JOJ informovala, že jeden zo štvrtákov vytiahol počas odovzdávania kníh na spolužiaka nôž.

„Polícia kontaktovala pracovníkov sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately a v súvislosti s udalosťou boli vyrozumení rodičia oboch detí. Policajti vec preverujú v súvislosti s podozrením na trestný čin nebezpečného vyhrážania,“ informovala Antalová. Polícia podľa nej vzhľadom na citlivosť prípadu a prebiehajúce úkony nemôže v súčasnosti poskytnúť bližšie informácie.

Viac k témam: Deti, Krimi, Nôž, Trestný čin, trnavská polícia, Vyhrážanie
Zdroj: SITA.sk – Polícia zasahovala na škole v Piešťanoch, štvrták vytiahol nôž na spolužiaka © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Súd odročil dovolanie prokuratúry v neprospech dvojice z kauzy Judáš, Gašparovič neprišiel a podal námietku na Klimenta

Špeciálna prokuratúra dovolanie podala v neprospech odsúdených z dôvodu nesúhlasu s právnou kvalifikáciou konania dvojice zo strany Najvyššieho súdu SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *