Home / SLOVENSKO / Pobočka Colného úradu v Starej Ľubovni avizuje zmeny, chce rozšíriť svoju činnosť

Pobočka Colného úradu v Starej Ľubovni avizuje zmeny, chce rozšíriť svoju činnosť

19.6.2023 (SITA.sk) – Pobočka Colného úradu Prešov so sídlom v Starej Ľubovni od júla rozšíri svoju činnosť o colnú oblasť. Pôjde v poradí o tretiu takúto kombinovanú pobočku v pôsobnosti úradu, dve už fungujú v Prešove a Poprade. Informovala o tom hovorkyňa colného úradu Katarína Bebčáková.

Pobočka v Starej Ľubovni bude okrem daňovej oblasti správy spotrebných daní plniť úlohy colného dohľadu. Rozhodovať bude o prepustení tovaru do navrhovaného colného režimu pri dovoze a vývoze tovarov z či do tretích krajín.

„Verejnosť, súkromné osoby, ako aj podnikatelia, tak môže služby finančnej správy v colnej oblasti prostredníctvom Colného úradu Prešov využiť už aj v tomto meste,“ uviedla hovorkyňa.

Pobočka začne s činnosťou v colnej oblasti v pondelok 3. júla. Klientom finančnej správy bude poskytovať svoje služby päť dní v týždni, a to v pondelok až štvrtok v čase od 08:00 do 16:00 a v piatok od 08:00 do 14:00.

Viac k témam: Colný úrad, Finančná správa
Zdroj: SITA.sk – Pobočka Colného úradu v Starej Ľubovni avizuje zmeny, chce rozšíriť svoju činnosť © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Prichádza nová generácia unikátnych skladačiek Galaxy Z, ako aj najmodernejších hodiniek a slúchadiel od Samsungu s umelou inteligenciou

Spoločnosť Samsung predstavuje najmodernejšie skladacie telefóny Samsung Galaxy Z Fold6 a Z Flip6, hodinky Galaxy Watch7 a Galaxy Watch Ultra, ako aj slúchadlá Galaxy Buds3 a Galaxy Buds3 Pro.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *