Home / SLOVENSKO / Kollár považoval Ódora za suchára, ale má dobrý anglický humor a za účasť v parlamente mu aj poďakoval

Kollár považoval Ódora za suchára, ale má dobrý anglický humor a za účasť v parlamente mu aj poďakoval

15.6.2023 (SITA.sk) – Predseda parlamentu Boris Kollár hodnotí veľmi pozitívne, že predseda vlády Ľudovít Ódor si poctivo v parlamente odsedel celú rozpravu k programovému vyhlásenie jeho kabinetu. Ako ďalej povedal pre médiá, premiérovi za to aj poďakoval.

„Vypočul si všetky príspevky a na všetko aj reagoval,“ povedal Kollár. Doplnil, že si pôvodne myslel, že Ódor je „suchár“, keďže je „finančák“. „Ale musím povedať, že má dobrý, kvalitný anglický humor,“ skonštatoval šéf parlamentu.

Kollár tiež zdôraznil, že podľa neho kvalitné vládne návrhy nájdu v parlamente podporu. „Niečo nepodporíme – keď tam bude ten ekotalibanizmus. Ale ostatné veci sme pripravení podporiť,“ dodal.

Viac k témam: Predčasné voľby na Slovensku 2023, Predseda parlamentu, Premiér Slovenskej republiky, Programové vyhlásenie vlády, Úradnícka vláda, Vyslovenie nedôvery
Zdroj: SITA.sk – Kollár považoval Ódora za suchára, ale má dobrý anglický humor a za účasť v parlamente mu aj poďakoval © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Volič poškodil urnu na nepoužité hlasovacie lístky, z volebnej miestnosti ho vyviedla polícia

V okrese Zlaté Moravce volič nechcel odovzdať nepoužité hlasovacie lístky, následne do schránky udrel päsťou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *