Home / SVET / Stredoškolák zranil učiteľku loveckým nožom a oháňal sa aj hračkárskou pištoľou

Stredoškolák zranil učiteľku loveckým nožom a oháňal sa aj hračkárskou pištoľou

29.5.2023 (SITA.sk) – Študent zranil učiteľku loveckým nožom a oháňal sa hračkárskou pištoľou pred spolužiakmi na strednej škole v meste Abbiategrasso na predmestí Milána.

Spolužiaci z triedy ušli

Spolužiaci podľa tlačovej agentúry ANSA uviedli, že 16-ročný chlapec náhle na začiatku vyučovania vstal a napadol odzadu učiteľku do ruky a hlavy.

Keď sa začal oháňať zbraňou spolužiaci z triedy ušli. Polícia pre štátnu televíziu uviedla, že keď policajti vošli do triedy, tínedžer sedel na zemi a nevzpieral sa. Zakrvavený nôž a zbraň boli položené na zošite na stole.

Študenta vzali na psychiatri

Päťdesiatjedenročná učiteľka, ktorú hospitalizovali, podľa správ médií po útoku nožom stratila veľa krvi a utrpela šok.

V nemocnici ju navštívil minister školstva Giuseppe Valditara. Študenta vzali na psychiatri a zistili, že má zranenia, ktoré si zjavne spôsobil sám, povedala polícia.

Riaditeľka školy Michele Raffaeli povedala novinárom, že študent mal akademické problémy a jeho rodičia sa mali v utorok stretnúť so školskými predstaviteľmi.

Viac k témam: Útok nožom
Zdroj: SITA.sk – Stredoškolák zranil učiteľku loveckým nožom a oháňal sa aj hračkárskou pištoľou © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Riziko rozsiahlej ruskej ofenzívy je menšie, posily nasadzujú po častiach na roztiahnutý front

Rusko začalo zapájať jednotlivé jednotky svojej novovytvorenej 25. kombinovanej armády do boja na Ukrajine ako posily, čo redukuje pravdepodobnosť novej rozsiahlej ruskej ofenzívy v blízkej budúcnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *