Home / SLOVENSKO / Na Pribinovej ulici v Bratislave otvoria nové nákupné centrum, polícia upozorňuje na zhustenú premávku

Na Pribinovej ulici v Bratislave otvoria nové nákupné centrum, polícia upozorňuje na zhustenú premávku

24.5.2023 (SITA.sk) – Na Pribinovej ulici v Bratislave otvoria vo štvrtok 25. mája nákupné centrum Eurovea II. V súvislosti s tým polícia predpokladá od štvrtka zhustenú premávku v jeho okolí.

Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Silvia Šimková, vodičov vyzývajú, aby využili aj novootvorenú príjazdovú cestu od mosta Apollo. Na vodičov, ktorých cieľom jazdy nie je nákupné centrum, apelujú, aby sa danému úseku vyhli.

V prípade potreby budú na plynulosť cestnej premávky dohliadať policajti dopravnej polície. „Vodičov vyzývame, aby zvýšili svoju opatrnosť a pozornosť, prípadne sa riadili pokynmi polície,“ dodala hovorkyňa.

Viac k témam: Dopravné obmedzenia, Eurovea 2, Nákupné centrum
Zdroj: SITA.sk – Na Pribinovej ulici v Bratislave otvoria nové nákupné centrum, polícia upozorňuje na zhustenú premávku © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

V druhom kole prezidentských volieb by podľa prieskumu Focus vyhral Pellegrini, porazil by Korčoka aj Harabina

Vyplýva to z prieskumu agentúry Focus pre televíziu Markíza, ktorý bol realizovaný od 14. do 21. februára na reprezentatívnej vzorke 1025 respondentov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *