Home / SLOVENSKO / Auto zišlo z cesty v obci Sikenica a vrazilo do ľudí, 66-ročnú ženu musel do nemocnice previezť vrtuľník

Auto zišlo z cesty v obci Sikenica a vrazilo do ľudí, 66-ročnú ženu musel do nemocnice previezť vrtuľník

21.5.2023 (SITA.sk) – Leteckí záchranári zasahovali v sobotu 20. mája v obci Sikenica v okrese Levice, kde osobné auto zišlo mimo vozovky a vrazilo do skupiny osôb, pričom jedna ostala zakliesnená.

Ako ďalej informovala hovorkyňa spoločnosti Air-Transport Europe Zuzana Hopjaková, 66-ročná žena utrpela úraz hlavy, poranenie hrudníka, zlomeninu dolnej končatiny a ďalšie povrchové odreniny po tele. Na okolnosti nehody si pritom nepamätala.

„Záchranári jej na mieste poskytli neodkladnú zdravotnú starostlivosť a po preložení na palubu bola pacientka v stabilizovanom stave, pri vedomí letecky prevezená do Fakultnej nemocnice v Nitre,“ uviedla Hopjaková.

Viac k témam: Dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Auto zišlo z cesty v obci Sikenica a vrazilo do ľudí, 66-ročnú ženu musel do nemocnice previezť vrtuľník © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Lučenec má za sebou víkend plný zábavy a športu, Kaufland tu otvoril štrnásty K Park

Ďalšie slovenské mesto získalo moderný športovo-oddychový areál s lezeckou stenou, streetbalovým ihriskom či plochou pre skateboardistov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *