Home / SLOVENSKO / Vlčanov odchod z funkcie je podľa Remišovej to najmenej, mal by sa vzdať miliónovej dotácie

Vlčanov odchod z funkcie je podľa Remišovej to najmenej, mal by sa vzdať miliónovej dotácie

4.5.2023 (SITA.sk) – Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová je toho názoru, že dočasne poverený minister pôdohospopodárstva a rozvoja vidieka Samuela Vlčan by sa mal vzdať nároku na miliónovú dotáciu pre svoju firmu. Uviedla to vo svojom stanovisku k Vlčanovej kauze s dotáciou pre jeho firmu.

Remišová si myslí, že jeho odchod z funkcie šéfa agrorezortu je to najmenej a občanom nepomôže, ak odíde aj s dotáciou. Vrátenie dotácie by podľa nej bolo pre nich signálom, že to s dôveryhodným spravovaním rezortu a verejných financií myslí vážne.

Samuel Vlčan požiada o uvoľnenie z funkcie povereného ministra pôdohospodárstva a rozvoja vidieka. „Spoločnosť Reko Recycling spol. s r. o., ktorej som spolumajiteľ, je v posledných hodinách horúcou témou, útokom a terčom predvolebnej kampane opozičnej strany Smer – sociálna demokracia, ale aj podpredsedníčky vlády Veroniky Remišovej,“ povedal Vlčan.

Viac k témam: Dotácie, Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, Odchod z funkcie, Stanovisko
Zdroj: SITA.sk – Vlčanov odchod z funkcie je podľa Remišovej to najmenej, mal by sa vzdať miliónovej dotácie © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Hlavnú ulicu Košíc roztancovala ľudová karička, ide o tradíciu medzinárodného folklórneho festivalu Cassovia Folkfest

Vek tanečníkov a tanečníčok sa pohyboval od troch do 83 rokov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *