Home / SLOVENSKO / Tínedžerka neprežila nehodu, auto našli mimo cesty a polícia hľadá svedkov (foto)

Tínedžerka neprežila nehodu, auto našli mimo cesty a polícia hľadá svedkov (foto)

1.5.2023 (SITA.sk) – Tragická nehoda si vyžiadala smrť 18-ročnej vodičky. Nehoda sa stala v posledný aprílový večer na ceste medzi Žiarom nad Hronom a Handlovou. Informuje o tom na sociálnej sieti banskobystrická krajská polícia, podľa ktorej bolo vozidlo s mladou vodičkou nájdené havarované mimo cesty.

Podľa doposiaľ zistených predbežných informácií z miesta nehody vozidlo zo zatiaľ nezistených príčin zišlo z cesty, kde sa prevrátilo a narazilo do stromu.

Po príchode všetkých záchranných zložiek bola mladá vodička nájdená zakliesnená vo vozidle, v ktorom bola sama. Pri nehode utrpela zranenia, ktoré si vyžiadali jej prevoz do nemocnice, kde napriek snahe záchranárov a lekárov svojim zraneniam podľahla.

Na mieste nehody bol prítomný aj znalec z odboru cestnej dopravy. „Príčina a okolnosti vzniku dopravnej nehody sú predmetom jej ďalšieho vyšetrovania. V súvislosti s nehodou už bolo začaté trestné stíhanie pre prečin usmrtenia,“ uviedla polícia, ktorá hľadá v súvislosti s vyšetrovaním tejto tragickej dopravnej aj prípadných svedkov.

„Ak by niekto vedel poskytnúť informácie, ktoré by mohli byť nápomocné k vyšetrovaniu, oznámte tieto na telefónnom čísle 158 alebo aj osobne na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru,“ dodala na záver polícia.

Viac k témam: Dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Tínedžerka neprežila nehodu, auto našli mimo cesty a polícia hľadá svedkov (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Blanár kritizuje Ódora za neriešenie chlebových tém, vládu označil za vládu prezidentky

Poslanec Tomáš Valášek vyjadril nádej, že sa vláde podarí upokojiť aktuálnu situáciu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *