Home / SLOVENSKO / Easy UPS 3-Phase Modular – jednoduchá, spoľahlivá a škálovateľná jednotka

Easy UPS 3-Phase Modular – jednoduchá, spoľahlivá a škálovateľná jednotka

28.4.2023 (SITA.sk) – Spoločnosť Schneider Electric™, globálny líder v oblasti digitálnej transformácie riadenia energie a automatizácie, predstavuje Easy UPS 3-Phase Modular. Tento robustný zdroj neprerušiteľného napájania (UPS) je určený na ochranu kritických systémov. Easy UPS 3-Phase Modular je k dispozícii vo výkone 50-250 kW so škálovateľnou konfiguráciou N+1 a podporuje architektúru EcoStruxureTM , ktorá ponúka služby vzdialeného monitorovania.

Easy UPS 3-Phase Modular podporuje princíp, škálovateľnosti, vďaka čomu môže zákazník optimalizovať kapitálové investície. Riešenie je súčasťou portfólia Green Premium spoločnosti Schneider Electric, ktoré zaručuje energetickú účinnosť, odolnosť, recyklovateľnosť a transparentnosť, čím pomáha znižovať vplyv na životné prostredie. Okrem toho je tento systém vybavený pokročilými technológiami, ako je vysokoúčinná konštrukcia, inteligentná správa batérií, monitorovanie v reálnom čase a možnosti ovládania, vďaka čomu je jedným z nákladovo najúspornejších a energeticky najefektívnejších UPS riešení dostupných na trhu.

„Sme nadšení, že môžeme na trh uviesť Easy UPS 3-Phase Modular,“ povedal Mustafa Demirkol, viceprezident pre riadenie ponúk a marketing spoločnosti Data Center Solutions. „Tento produkt poskytuje zákazníkom Live Swap certifikovaný treťou stranou, modulárny dizajn a neochvejnú spoľahlivosť v optimalizovanom investičnom balíku, čím je jednoduchou voľbou pre dátové centrá a komerčné a priemyselné aplikácie.“

Jednoduchá kontinuita podnikania

Easy UPS 3-Phase Modular umožňuje zákazníkom znížiť výdavky prostredníctvom optimalizovaného capex modelu. Samodiagnostika výrazne skracuje plánovanú údržbu napájacích modulov. Easy UPS 3-Phase Modular sa ľahko vyberá, konfiguruje, inštaluje a udržiava, vďaka čomu je proces nasadenia bezproblémový. Easy UPS 3-Phase Modular je súčasťou produktového portfólia Easy UPS 3-Phase spoločnosti Schneider Electric.

Informačný servis

Viac k témam: Digitálna transformácia, Easy UPS 3-Phase Modular, PR, Schneider Electric
Zdroj: SITA.sk – Easy UPS 3-Phase Modular – jednoduchá, spoľahlivá a škálovateľná jednotka © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ekval IT 2024: Bez feministov to nepôjde

O príležitostiach pre ženy, ale aj témach ako domáce násilie či kybernetická bezpečnosť rozprávali inšpiratívne spíkerky a spíkri na 4. ročníku podujatia Ekval IT.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *