Home / SLOVENSKO / Opitý vodič Audi A6 vpálil rovno do stromu, 19-ročná spolujazdkyňa v nemocnici zomrela (foto)

Opitý vodič Audi A6 vpálil rovno do stromu, 19-ročná spolujazdkyňa v nemocnici zomrela (foto)

24.4.2023 (SITA.sk) – Policajti vyšetrujú rannú dopravnú nehodu neďaleko Vrbového v okrese Piešťany, pri ktorej sa vážne zranila len 19-ročná spolujazdkyňa. Vodič Audi A6 podľa polície krátko pred 6:00 išiel z Vrbového smerom na obec Krajné. Pri prejazde ľavotočivej zákruty zišiel z doposiaľ nezistených príčin vpravo mimo cesty a narazil do stromu. Pri nehode utrpel zranenia nielen samotný vodič, ale aj jeho mladá spolujazdkyňa.

Záchranári ju v kritickom stave urýchlene transportovali do piešťanskej nemocnice. Trnavská policajná hovorkyňa Zlatica Antalová popoludní informovala, že mladá spolujazdkyňa po niekoľkých hodinách v nemocnici na následky zranení zomrela.

„Policajti vodiča podrobili dychovej skúške, pri ktorej nafúkal 0,71 promile. Na mieste mu zadržali vodičský preukaz a ďalšiu jazdu mu zakázali. Presné príčiny a okolnosti nehody sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania,“ informovala trnavská polícia na sociálnej sieti.

Polícia v súvislosti s nehodou upozorňuje najmä mladých a menej skúsených vodičov, aby nepreceňovali svoje schopnosti a, samozrejme, aby v žiadnom prípade nesadali za volant pod vplyvom alkoholu alebo drog.

Viac k témam: Alkohol za volantom, Tragická dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Opitý vodič Audi A6 vpálil rovno do stromu, 19-ročná spolujazdkyňa v nemocnici zomrela (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Keby bol Blaha ruský agent, tak by to nerobil inak, ako to robí. Politológ sa vyjadril aj k možnej manipulácii volieb

Podľa politológa Koziaka je dokázané, že Rusko ovplyvňuje voľby v iných krajinách tým, že pomáha financovať politické strany alebo politikov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *