Home / SLOVENSKO / Vodič jazdil na R1 takmer 200-kilometrovou rýchlosťou, namerali mu viac ako 1,5 promile alkoholu (foto)

Vodič jazdil na R1 takmer 200-kilometrovou rýchlosťou, namerali mu viac ako 1,5 promile alkoholu (foto)

3.4.2023 (SITA.sk) – Opitý vodič jazdil na rýchlostnej ceste R1 takmer 200-kilometrovou rýchlosťou. Hliadka diaľničného oddelenia v Nitre kontrolovala v nedeľu 2. apríla vo večerných hodinách na rýchlostnej ceste R1 v smere na Trnavu bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky.

Vodič Audi Q5 sa k nim približoval rýchlosťou 197 km/h, pričom prekročil povolenú rýchlosť o 67 km/h, uvidela na sociálne sieti nitrianska krajská polícia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Pri kontrole vodiča policajti okrem toho zistili, že jazdil pod vplyvom alkoholu, pretože v dychu mu namerali hodnota 0,77 mg/l, čo je v prepočte 1,6 promile alkoholu.

Vodičovi bola obmedzená osobná sloboda a bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Po vytriezvení bol obvinený z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky,“ uviedla v závere polícia.

Viac k témam: Alkohol za volantom, Opitý vodič, Prekročená rýchlosť
Zdroj: SITA.sk – Vodič jazdil na R1 takmer 200-kilometrovou rýchlosťou, namerali mu viac ako 1,5 promile alkoholu (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Keby bol Blaha ruský agent, tak by to nerobil inak, ako to robí. Politológ sa vyjadril aj k možnej manipulácii volieb

Podľa politológa Koziaka je dokázané, že Rusko ovplyvňuje voľby v iných krajinách tým, že pomáha financovať politické strany alebo politikov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *