Home / SLOVENSKO / Prepadnuté hlasy malých demokratických strán pomôžu mafii, tvrdí Šipoš

Prepadnuté hlasy malých demokratických strán pomôžu mafii, tvrdí Šipoš

7.3.2023 (SITA.sk) – Predseda poslaneckého klubu hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Michal Šipoš verí, že sa poverenému premiérovi Eduardovi Hegerovi podarí spojiť všetky menšie demokratické strany, a to hlavne Kresťanskodemokratické hnutie a stranu Aliancia.

Ich hlasy by podľa Šipoša vo voľbách prepadli a pomohli by tak mafii a extrémistom. Šipoš to uviedol na svojej sociálnej sieti po tom, čo Heger v noci na sociálnej sieti oznámil svoj odchod z OĽaNO.

„Heger sa definitívne rozhodol pre vlastnú politickú cestu. Jeho rozhodnutie beriem na vedomie a zároveň mu ďakujem za všetko pozitívne, čo pre hnutie OĽaNO, ako aj pre celé Slovensko urobil,“ doplnil Šipoš s tým, že on bude pod vlajkou OĽaNO aj naďalej pokračovať v boji proti korupcii a za lepšie Slovensko.

„Čaká nás príprava na kľúčový zápas o zachovanie právneho štátu. Ideme naplno a sústredíme sa len na jeden cieľ – znovu poraziť mafiu,“ uzavrel.

Viac k témam: Premiér Slovenskej republiky
Zdroj: SITA.sk – Prepadnuté hlasy malých demokratických strán pomôžu mafii, tvrdí Šipoš © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Prenájom lukratívneho sídla pre Keketiho ministerstvo je exemplárny príklad rozhadzovania financií, tvrdí Viskupič (video)

Slovenskí daňoví poplatníci za „luxus pre ministra“ zaplatia za rok 1 787 000 eur.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *