Home / SLOVENSKO / Poslanecký sľub zložil Kozarec, ktorý z parlamentu odišiel pre návrat Matoviča

Poslanecký sľub zložil Kozarec, ktorý z parlamentu odišiel pre návrat Matoviča

16.2.2023 (SITA.sk) – Sľub poslanca Národnej rady SR dnes zložil Sebastián Kozarec (OĽaNO). Len nedávno musel plénum opustiť z dôvodu, že sa do poslaneckých lavíc vrátil Igor Matovič (OĽaNO) po odchode z postu ministra financií.

Miesto v parlamente sa teraz uvoľnilo, pretože vláda vymenovala poslanca Richarda Nemca (OĽaNO) za štátneho tajomníka Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR. Nemec nastúpil do parlamentu 22. marca 2020 ako náhradník za hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) na neuplatňovaný mandát Eduarda Hegera,

Kozarec bol poslancom Národnej rady SR už ako náhradník za Mareka Krajčího. Neskôr sa do pléna opäť vrátil, keď sa mandátu vzdal Ján Herák.

Viac k témam: Minister financií, Poslanecký sľub, Štátny tajomník
Zdroj: SITA.sk – Poslanecký sľub zložil Kozarec, ktorý z parlamentu odišiel pre návrat Matoviča © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Operácia v Nemocnici Bory je realitou aj pre poistencov a poistenky Unionu

Možnosť hospitalizácie v Nemocnici Bory majú aj poistenci a poistenky Unionu. Vedenie Union zdravotnej poisťovne potvrdilo, že zmluva o poskytovaní zdravotnej starostlivosti s Nemocnicou Bory je už od začiatku mája rozšírená aj o lôžkovú zdravotnú starostlivosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *