Home / SLOVENSKO / Smer podporí návrat obedov zadarmo. Fico ho označil za víťazstvo ľavicovej politiky a smeje sa na bývalej koalícii

Smer podporí návrat obedov zadarmo. Fico ho označil za víťazstvo ľavicovej politiky a smeje sa na bývalej koalícii

7.2.2023 (SITA.sk) – Strana Smer-SD podporí návrat obedov zadarmo. Za návrh zákona ich poslanci zahlasujú, a to bez ohľadu na to, z čej dielne pochádza. Na tlačovej besede o tom informoval predseda strany Smer-SD Robert Fico.

Návrat obedov zadarmo označil za víťazstvo ľavicovej politiky. Kritizoval však, že opatrenie najprv zrušili, a teraz ho idú vracať späť. Dodal, že strana návrat obedov zadarmo víta, no zároveň sa smeje na politických predstaviteľoch bývalej vládnej koalície.

Rozhodnutie rezortu práce o rušení obedov zadarmo podľa neho strana prijala s nevôľou. „A teraz s veľkou slávou začali oznamovať, že oni idú zaviesť obedy zadarmo. Nech sa páči, tak to poviem. Nech sa páči,“ povedal predseda strany.

Zavedenie obedov zadarmo Fico označil za jedno z najznámejších rozhodnutí strany Smer-SD. Cieľom bolo zaviesť istú rovnosť medzi žiakmi. Vyjadril sa, že socializovali prostredie na školách, a tiež zdôraznil význam teplého jedla i zdravej výživy.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Obedy zadarmo
Zdroj: SITA.sk – Smer podporí návrat obedov zadarmo. Fico ho označil za víťazstvo ľavicovej politiky a smeje sa na bývalej koalícii © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Nadácia Krištáľové krídlo prispeje na nákup zdravotných pomôcok pre deti v Spišskej Novej Vsi

Vo štvrtok 13. júna 2024 sa v Penati Golf Resort uskutočnil už tretí ročník charitatívneho golfového turnaja, ktorého cieľom je rozvíjať komunitu Krištáľového krídla a zároveň pomáhať tam, kde je to potrebné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *