Home / SLOVENSKO / Ak sa Mikulec nezbalí sám alebo ho Heger „nestiahne z obehu“, tak Borguľa zahlasuje aj za odvolanie premiéra

Ak sa Mikulec nezbalí sám alebo ho Heger „nestiahne z obehu“, tak Borguľa zahlasuje aj za odvolanie premiéra

1.12.2022 (Webnoviny.sk) – Ak sa minister vnútra SR Roman Mikulec (OĽaNO) nezbalí sám, nebude odvolaný alebo ho premiér SR Eduard Heger (OĽaNO) „nestiahne z obehu“ a následne do Národnej rady SR (NR SR) príde návrh na vyslovenie nedôvery samotnému premiérovi, budem hlasovať za odvolanie Hegera.

Napísal to poslanec NR SR Martin Borguľa z hnutia Sme rodina na sociálnej sieti pred odvolávaním Mikulca. Poslanec zároveň tvrdí, že pri vyslovení nedôvery premiérovi je pevne rozhodnutý zahlasovať.

„Je to pravdepodobnosť hraničiaca s istotou. Nemám rád zákulisné hry, tak to píšem úplne priamo, aby ste v tom mali jasno, rovnako, ako v tom mám jasno ja,“ dodal Borguľa.

Viac k témam: Mimoriadna schôdza parlamentu, Minister vnútra SR, Odvolávanie Mikulca, Predseda vlády, Rokovanie NR SR, Vyslovenie nedôvery
Zdroj: Webnoviny.sk – Ak sa Mikulec nezbalí sám alebo ho Heger „nestiahne z obehu“, tak Borguľa zahlasuje aj za odvolanie premiéra © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Fico bráni Šimkovičovú. Ministerka robí národnú kultúru, nie zvrhlú a transsexuálnu

Povedal to premiér Robert Fico po kontrolnom dni na Ministerstve kultúry SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *