Home / SLOVENSKO / V ktorej krajine predsedá vláde Eduard Heger? Strana Hlas-SD reaguje na premiérove výroky o rozpočte a úspechu OĽaNO v komunálkach

V ktorej krajine predsedá vláde Eduard Heger? Strana Hlas-SD reaguje na premiérove výroky o rozpočte a úspechu OĽaNO v komunálkach

5.11.2022 (Webnoviny.sk) – Strana Hlas-SD považuje za nevyhnutné čím skôr zistiť, v ktorej krajine je predsedom vlády Eduard Heger. Premiér v relácii Sobotné dialógy hovoril o krajine, ktorá ma transparentný rozpočet a v ktorej nominanti hnutia uspeli v krajských voľbách preto, že sú transparentní. Informovala o tom v tlačovej správe hovorkyňa strany Hlas-SD Patrícia Medveď Macíková.

„Tu je dôkaz, že nemôže ísť o Slovensko. U nás totiž totálne neschopný minister financií Igor Matovič predložil ten najnetrasparentnejší rozpočet, ktorý zadlžuje celú krajinu na desiatky rokov dopredu a skrýva miliardy eur zo spoločnej kasy na jeho vlastné atómovky. A na Slovensku ostali vo funkciách županov dvaja nominanti OĽaNO, ktorí napriek predvolebným ódam o transparentnosti nemali ani len transparentný volebný účet a ich župy sa počas posledných piatich rokov prepadli v rebríčku transparentnosti na šieste a siedme miesto z ôsmich,“ uavrel Matúš Šutaj Eštok.

Viac k témam: Komunálne a župné voľby do VÚC 2022 na Slovensku, Štátny rozpočet, Transparentnosť
Zdroj: Webnoviny.sk – V ktorej krajine predsedá vláde Eduard Heger? Strana Hlas-SD reaguje na premiérove výroky o rozpočte a úspechu OĽaNO v komunálkach © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Taraba je v rebríčku dôveryhodnosti za Sulíkom, najviac ľudí verí Pellegrinimu a najmenej Matovičovi

Prieskum dôveryhodnosti politikov agentúry Polis Slovakia pre SITA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *