Home / SLOVENSKO / Poslanci berú platy, ale nepracujú. Naď vyzval opozíciu, aby neblokovala rokovanie NR SR a pomohla prijať zákony na pomoc ľuďom

Poslanci berú platy, ale nepracujú. Naď vyzval opozíciu, aby neblokovala rokovanie NR SR a pomohla prijať zákony na pomoc ľuďom

12.10.2022 (Webnoviny.sk) – Poslanci sú platení za to, aby rokovali, a nie za to, aby blokovali parlament, povedal minister obrany (MO) SR Jaroslav Naď (OĽaNO) po stredajšom rokovaní vlády.

„Všetci hľadáme cesty, ako pomôcť občanom. Nech sa občania pýtajú strany Smer – sociálna demokracia (Smer-SD), Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD), Sloboda a Solidarita (SaS) a extrémistických strán, prečo neumožnia rokovanie parlamentu,“ tvrdí Naď.

Taktiež dodal, že úlohou každého z opozície i koalície je prijímať zákony, ktoré pomôžu ľuďom. Naď na záver uviedol, že rokovania so SaS prebiehajú a snažia sa nájsť spoločné riešenia. „SaS vychádzame v ústrety v požiadavkách, snažíme sa nájsť také riešenia, aby to bolo aj pre nich schodné,“ dodal minister.

Viac k témam: Rokovanie NR SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Poslanci berú platy, ale nepracujú. Naď vyzval opozíciu, aby neblokovala rokovanie NR SR a pomohla prijať zákony na pomoc ľuďom © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Medzi Vojanmi a Drahňovom zrazilo auto chodca v tmavom oblečení bez reflexných prvkov, 65-ročný muž neprežil

Zranenia, ktoré chodec pri zrážke utrpel, boli nezlučiteľné so životom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *