Home / SLOVENSKO / SaS je pripravená rokovať o predčasných voľbách. Vládne tu OĽaNO, Sme rodina a fašisti, vyhlásil Sulík (video)

SaS je pripravená rokovať o predčasných voľbách. Vládne tu OĽaNO, Sme rodina a fašisti, vyhlásil Sulík (video)

4.10.2022 (Webnoviny.sk) – Snahy pre vrátenie sa do vlády sú pre stranu Sloboda a Solidarita (SaS) uzavreté a nebudú sa o to viac pokúšať. Oznámil to v utorok na tlačovej konferencii jej predseda Richard Sulík po tom, ako sa v parlamente nenašlo dostatok hlasov poslancov na odvolanie ministra financií Igora Matoviča (OĽaNO).

Líder SaS taktiež uviedol, že strana je pripravená rokovať o predčasných voľbách. „O tom, aká tu vznikla koalícia, si dokáže spraviť obraz každý sám. Vládne tu hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), Sme rodina s fašistami,“ tvrdí Sulík. Šéf liberálov uviedol, že Matovič je veľkým problémom koalície, vlády, ale aj Slovenska, a dodal, že vo funkcii ho podržali poslanci, od ktorých by rozhodne podporu nechceli.

„Zo SaS sa stáva riadna, tvrdá opozičná strana. Za návrhy, ktoré sa nám budú pozdávať a budú v súlade s naším programom, budeme hlasovať, za žiadne ostatné nie,“ oznámil Sulík.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Mimoriadna schôdza parlamentu, Minister financií SR, Odvolávanie Matoviča, Predčasné voľby, Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS), Rokovanie NR SR
Zdroj: Webnoviny.sk – SaS je pripravená rokovať o predčasných voľbách. Vládne tu OĽaNO, Sme rodina a fašisti, vyhlásil Sulík (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Šimkovičovej ministerstvo spustilo hodnotenie žiadostí v programe Obnovme si svoj dom, zverejnilo aj zloženie komisií

Komisie budú hodnotiť v tomto roku viac ako 992 projektových žiadostí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *