Home / SLOVENSKO / HalfPrice otvára už druhú slovenskú predajňu značkovej módy v nákupnom centre OC Mirage Žilina

HalfPrice otvára už druhú slovenskú predajňu značkovej módy v nákupnom centre OC Mirage Žilina

21.9.2022 (Webnoviny.sk) – Úspešný koncept off-price predajní HalfPrice sa už tento štvrtok, 22. 9. 2022 rozrastie o ďalšiu veľkometrážnu predajňu značkového oblečenia, obuvi, bytových doplnkov, športových potrieb a potrieb pre domácich miláčikov.

Predajne HalfPrice zažili svoj európsky debut pred rokom. Odvtedy tešia priaznivcov značkovej módy, ktorí chcú nakupovať tovar svetoznámych značiek za výhodné ceny. K šesťdesiatim zatiaľ otvoreným európskym predajniam pribudne vo štvrtok ďalšia a to priamo v srdci Žiliny – v nákupnom centre OC Mirage. Na Slovensku ide zatiaľ o druhú predajňu HalfPrice otvorenú v tomto roku. Prvá od apríla víta módnych nadšencov v nitrianskom nákupnom centre Promenáda.

HalfPrice umožňuje slovenským zákazníkom pod jednou strechou nakúpiť výber z viac, ako 1000 svetoznámych značiek. Sortiment predajne je určený pre ženy, mužov, deti i domácich miláčikov. Za ceny nižšie aj o 80 % oproti bežným predajným cenám značkového tovaru môžu zákazníci nakupovať vďaka konceptu off-price.

Koncept off-price stojí na obchodníkoch a trendsetteroch, ktorí sú v dennom kontakte priamo s výrobcami a distribútormi módy svetoznámych značiek. Z aktuálnych kolekcií vyberajú tovar zaujímavý pre konkrétny trh a sú schopní dodať ho do predajne v limitovaných počtoch kusov za prekvapujúco nízke ceny. Zákazníci sa tak môžu spoľahnúť, že tovar, ktorý ich v predajni očarí môžu vlastniť ako jedni z mála a za zlomok ceny. Sortiment v predajniach sa aj vďaka tomu dynamicky obmieňa.

V deň otvorenia žilinskej predajne HalfPrice čaká na všetkých hostí bohatý sprievodný program a množstvo prekvapení. Otvorením budú všetkých návštevníkov sprevádzať Sketch Bros z rádia Európa 2, žilinskí futbalisti z MŠK Žilina a známi slovenskí influenceri. Návštevníci si budú môcť v kreatívnych súťažiach spojených s módou zahrať o nákupné poukážky a množstvo cien. V hre bude aj ambasádorstvo žilinskej predajne HalfPrice – ambasádorom sa môže stať ktorýkoľvek z návštevníkov.

Nenechajte si ujsť otvorenie žilinskej predajne HalfPrice, ktorá si získa priazeň všetkých lovcov jedinečných šancí a značkových kúskov za zlomok ich ceny.

www.halfprice.eu/sk
IG I FB: @halfpricesk
TT: @halfprice

Zobraziť fotogalériu k článku:
HalfPrice otvára už druhú slovenskú predajňu značkovej módy v nákupnom centre OC Mirage Žilina (fotografie)

Informačný servis

Viac k témam: HalfPrice, Móda, off-price, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – HalfPrice otvára už druhú slovenskú predajňu značkovej módy v nákupnom centre OC Mirage Žilina © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Taraba podpredsedom parlamentu? Bol by to škandál, jednoznačne tento nápad odmietol politológ Mesežnikov

Podľa politológa Grigorija Mesežnikova je problémom jednak to, že Tomáš Taraba je nezaradený poslanec a tiež jeho osobný profil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.