Home / SVET / Princ Harry vyzdvihol neochvejný pôvab a dôstojnosť kráľovnej Alžbety II.

Princ Harry vyzdvihol neochvejný pôvab a dôstojnosť kráľovnej Alžbety II.

12.9.2022 (Webnoviny.sk) – Princ Harry, vojvoda zo Sussexu v prvom oficiálnom vyjadrení po úmrtí britskej kráľovnej Alžbety II., vyzdvihol „neochvejný pôvab a dôstojnosť“ svojej starej mamy.

Viac o téme: Úmrtie britskej kráľovnej Alžbety II.

V osobnom vyhlásení, ktoré v pondelok zverejnili na webstránke Archewell Harryho a jeho manželky Meghan, sa tiež vyjadril, že si uchováva všetky spoločne prežité chvíle „od najranejších detských spomienok“ až po prvé stretnutie s ňou ako svojou vrchnou veliteľkou a prvé stretnutie kráľovnej s jeho manželkou a tiež to, keď prvý raz „objala svoje milované pravnúčatá“.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Úmrtie britskej kráľovnej Alžbety II. (fotografie)

Harry sa pred dvoma rokmi vzdal postavenia v kráľovskej rodine a spolu s manželkou sa presťahoval do Spojených štátov. V sobotu sa spolu s Meghan pripojili k jeho bratovi, princovi Williamovi a jeho manželke Catherine a stretli sa so smútiacimi pred zámkom vo Windsore.

Viac k témam: Úmrtie britskej kráľovnej Alžbety II.
Zdroj: Webnoviny.sk – Princ Harry vyzdvihol neochvejný pôvab a dôstojnosť kráľovnej Alžbety II. © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Šéf Medzinárodnej agentúry pre atómovú energiu vycestuje do Moskvy, aby prediskutoval jadrovú bezpečnosť

Rafael Grossi objasnil, že do Ruska vycestuje čoskoro a verí, že rozhovory, ktoré sa tam uskutočnia, budú na „veľmi vysokej úrovni“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.