Home / SLOVENSKO / Cvoliga sa bude uchádzať o post primátora Levoče, podporia ho strany KDH či Sme rodina

Cvoliga sa bude uchádzať o post primátora Levoče, podporia ho strany KDH či Sme rodina

8.9.2022 (Webnoviny.sk) – O hlasy voličov pre funkciu primátora sa bude počas nadchádzajúcich volieb v Levoči uchádzať aj Jozef Cvoliga. Súčasný mestský poslanec pôsobil v rokoch 2014 až 2017 ako zástupca primátora Milana Majerského. Necelé dva roky viedol aj Úrad Prešovského samosprávneho kraja.

O post primátora sa uchádza s podporou koalície strán Kresťanskodemokratické hnutie (KDH), Sme rodina, Sloboda a Solidarita (SaS), a Občiansku konzervatívnu stranu (OKS). Potvrdil to pre agentúru SITA s tým, že oficiálne médiám kandidatúru spolu s volebným programom ešte oznámi.

Riadiť mesto Levoča z pozície primátora v nasledujúcich štyroch rokoch by chceli piati kandidáti, informovala o tom SITA začiatkom týždňa zapisovateľka mestskej volebnej komisie Jarmila Lisoňová. Oficiálne svoju kandidatúru médiám zatiaľ oznámil iba súčasný primátor Miroslav Vilkovský.

Viac k témam: primátor Levoče
Zdroj: Webnoviny.sk – Cvoliga sa bude uchádzať o post primátora Levoče, podporia ho strany KDH či Sme rodina © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Mimovládky doručili do parlamentu petíciu za zmenu paragrafu 363, nepozdáva sa im rušenie obvinení zo strany Žilinku

Pod výzvu na zmenu paragrafu 363 Trestného poriadku mimovládne organizácie vyzbierali takmer 25-tisíc podpisov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.