Home / SLOVENSKO / Krajniaka nezaujíma, kto vystrieda Sulíka na ministerskej stoličke. Prioritou je zastropovanie cien energií, tvrdí

Krajniaka nezaujíma, kto vystrieda Sulíka na ministerskej stoličke. Prioritou je zastropovanie cien energií, tvrdí

7.9.2022 (Webnoviny.sk) – Minister práce, sociálnych vecí a rodiny a podpredseda hnutia Sme rodina Milan Krajniak je presvedčený, že na Slovensku je veľa šikovných ľudí, ktorí by mohli prebrať rezort hospodárstva.

Viac o téme: Koaličná kríza

Na otázku novinárky, kto teda „zasadne na stoličku“, Krajniak odpovedal, „snáď nečakáte odo mňa a od hnutia Sme rodina, čo sme sa celý čas do sporu medzi predsedom strany Sloboda a Solidarita Richardom Sulíkom a lídrom hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igorom Matovičom, nezapájali, že teraz budem riešiť ministerstvo hospodárstva“.

Krajniak priznal, že ho v súčasnosti vôbec nezaujíma, kto nahradí Sulíka v kresle minista a dodal, „mňa zaujíma, ako zastropujem ceny energií.“

Viac k témam: Demisia, Koaličná kríza, menšinová vláda
Zdroj: Webnoviny.sk – Krajniaka nezaujíma, kto vystrieda Sulíka na ministerskej stoličke. Prioritou je zastropovanie cien energií, tvrdí © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Taraba podpredsedom parlamentu? Bol by to škandál, jednoznačne tento nápad odmietol politológ Mesežnikov

Podľa politológa Grigorija Mesežnikova je problémom jednak to, že Tomáš Taraba je nezaradený poslanec a tiež jeho osobný profil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.