Home / SLOVENSKO / Kreatívny šofér si ešpézetky vyrobil z kartónu. Nebola to však jediná vec, ktorá mužovi a autu chýbala (foto)

Kreatívny šofér si ešpézetky vyrobil z kartónu. Nebola to však jediná vec, ktorá mužovi a autu chýbala (foto)

6.9.2022 (Webnoviny.sk) – Policajti zastavili v pondelok večer v Seredi osobné auto, na ktorom boli evidenčné čísla napísané fixkou na podklade z kartónu. Ako informovala trnavská polícia na sociálnej sieti, 49-ročný vodič nemal pri sebe absolútne nič, ani vodičský preukaz, nepredložil žiadne platné doklady od vozidla, auto nemalo STK ani emisnú kontrolu.

Po lustrácii vodiča a vozidla policajti zistili, že má zadržaný vodičský preukaz, neabsolvoval odborné preskúšanie a na vozidle boli zadržané obe evidenčné čísla.

„Všetky závažné priestupky zadokumentovali a spis predložia správnemu orgánu na rozhodnutie o vine a treste. Mužovi hrozí v správnom konaní pokuta až do 1 300 eur a zákaz viesť akékoľvek motorové vozidla až na päť rokov,“ uviedla trnavská polícia.

Viac k témam: falošné evidenčné značky, policajna kontrola
Zdroj: Webnoviny.sk – Kreatívny šofér si ešpézetky vyrobil z kartónu. Nebola to však jediná vec, ktorá mužovi a autu chýbala (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Muž kráčajúci po ceste vedľa bicykla neprežil zrážku s autom. Polícia bude zisťovať, kto pochybil (foto)

Začaté bolo trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.