Home / SLOVENSKO / Unilabs vymenoval Shalinee Basakovú za riaditeľku pre ľudské zdroje skupiny

Unilabs vymenoval Shalinee Basakovú za riaditeľku pre ľudské zdroje skupiny

31.8.2022 (Webnoviny.sk) – Unilabs, popredný poskytovateľ diagnostických služieb, vymenoval Shalinee Basakovú za riaditeľku pre ľudské zdroje skupiny. Basaková bude podliehať Michielovi Boehmerovi, generálnemu riaditeľovi Unilabs, a bude súčasťou tímu výkonného manažmentu Unilabs. Sídliť bude v Ženeve. „Sme nadšení, že môžeme privítať Shalinee v tíme. Budujeme najviac digitálne riadenú diagnostickú skupinu – umožňujeme lepšie rozhodnutia pre zdravší zajtrajšok a táto transformácia sa nezaobíde bez výziev,“ povedal Michiel Boehmer.

Vieme, že na to, aby sme uspeli, si musíme udržať, rozvíjať a prilákať top talenty v našom odvetví a Shalinee v tom zohrá zásadnú úlohu. Bude viesť zastrešujúcu stratégiu ľudských zdrojov, bude mať na zodpovednosť pokračujúci vývoj organizačnej architektúry a bude viesť transformáciu HR, aby umožnila rozvoj najlepšieho HR zameraného na akceleráciu našich strategických plánov rastu. Pred nástupom do Unilabs pôsobila Basaková ako viceprezidentka pre ľudské zdroje – EMEA, viceprezidentka pre globálne talenty a HR líderka pre globálny marketing, digitál a komunikáciu v spoločnosti Wella Company v Ženeve.

Má rozsiahle skúsenosti na vedúcich pozíciách v oblasti ľudských zdrojov v spoločnostiach ako sú Coty Inc. a Diageo Plc. Basaková má titul MSc z oddelenia manažmentu na London School of Economics a bakalársky titul z psychológie na poprednej indickej univerzite. Shalinee Basaková nahrádza Samanthu Laurentovú, ktorá bude ako nová šéfka korporátnej kultúry naďalej posilňovať rozvoj identity a agendu rozvoja líderstva spoločnosti Unilabs.

Informačný servis

Viac k témam: ľudské zdroje, PR, Riaditeľka
Zdroj: Webnoviny.sk – Unilabs vymenoval Shalinee Basakovú za riaditeľku pre ľudské zdroje skupiny © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Taraba podpredsedom parlamentu? Bol by to škandál, jednoznačne tento nápad odmietol politológ Mesežnikov

Podľa politológa Grigorija Mesežnikova je problémom jednak to, že Tomáš Taraba je nezaradený poslanec a tiež jeho osobný profil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.