Home / SVET / Hrôza na španielskom festivale. Pre silný vietor sa zrútila časť pódia, pod konštrukciou zomrela jedna osoba (video)

Hrôza na španielskom festivale. Pre silný vietor sa zrútila časť pódia, pod konštrukciou zomrela jedna osoba (video)

13.8.2022 (Webnoviny.sk) – Zrútenie časti pódia na hudobnom festivale v španielskej Valencii v dôsledku silného poryvu vetra pripravil o život jednu osobu a desiatky ďalších utrpeli zranenia.

Informovali o tom úrady v regióne Valencia. Nešťastie sa stalo v sobotu nadránom približne o 4:00 miestneho času na festivale Medusa. Do nemocnice museli previezť asi 40 ľudí, z toho troch s ťažkými zraneniami.

Organizátori hudobného festivalu vo vyhlásení uviedli, že po zosilnení vetra nariadili vyprázdnenie areálu. „Je to hrozná nehoda, ktorá nás všetkých zasiahla,“ napísal na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter regionálny prezident Ximo Puig.

Viac k témam: Festival, Silný vietor, Úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk – Hrôza na španielskom festivale. Pre silný vietor sa zrútila časť pódia, pod konštrukciou zomrela jedna osoba (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Šéf Medzinárodnej agentúry pre atómovú energiu vycestuje do Moskvy, aby prediskutoval jadrovú bezpečnosť

Rafael Grossi objasnil, že do Ruska vycestuje čoskoro a verí, že rozhovory, ktoré sa tam uskutočnia, budú na „veľmi vysokej úrovni“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.