Home / SLOVENSKO / Z brankára primátor? Ján Laco má v pláne zjednotiť Liptovský Mikuláš a už zbiera podpisy (video)

Z brankára primátor? Ján Laco má v pláne zjednotiť Liptovský Mikuláš a už zbiera podpisy (video)

8.7.2022 (Webnoviny.sk) – Bývalý hokejový reprezentačný brankár Ján Laco zvažuje kandidatúru na post primátora Liptovského Mikuláša. Podľa vlastných slov začína so zbieraním podpisov pre kandidatúru do októbrových komunálnych volieb, v pláne má zjednotiť mesto, ktoré je zamrznuté v konflikte medzi primátorom a zastupiteľstvom.

Tvrdá práca a nie konflikty

„Celý svoj život sa snažím byť tímovým hráčom. Vyhýbať sa konfliktom a svoje ciele nedosahovať na úkor iných ale tvrdou prácou. V hokeji ma tento prístup priviedol až na olympiádu a k striebornej medaile z majstrovstiev sveta. Po ukončení kariéry som vďaka nemu v Liptovskom Mikuláši postavil a manažujem hokejovú halu, v ktorej dnes vyrastajú talenty z celého Liptova,” uviedol Laco.

Dlhotrvajúce spory treba ukončiť

Slovami o nutnosti zjednotiť mesto a ukončiť konflikty Laco poukázal na dlhotrvajúce spory medzi primátorom Liptovského Mikuláša Jánom Blcháčom a mestským zastupiteľstvom. Mesto preto už poldruha roka funguje len v rozpočtovom provizóriu.

„Ako rodák z Mikuláša, ktorý tu so svojou rodinou žije, podniká a pracuje s mládežou, naplno vnímam dôsledky neustálych konfliktov na život v meste. Chcem to zmeniť. Chcem, aby spolupráca, ktorá mi pomáha celý život, pomohla aj Liptovskému Mikulášu,“ dodal Laco.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Kandidát na primátora
Zdroj: Webnoviny.sk – Z brankára primátor? Ján Laco má v pláne zjednotiť Liptovský Mikuláš a už zbiera podpisy (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Taraba podpredsedom parlamentu? Bol by to škandál, jednoznačne tento nápad odmietol politológ Mesežnikov

Podľa politológa Grigorija Mesežnikova je problémom jednak to, že Tomáš Taraba je nezaradený poslanec a tiež jeho osobný profil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.