Home / SLOVENSKO / Dôchodca sa utopil počas kúpania, podľa svedka pred vstupom do vody popíjal s kamarátmi (foto)

Dôchodca sa utopil počas kúpania, podľa svedka pred vstupom do vody popíjal s kamarátmi (foto)

29.6.2022 (Webnoviny.sk) – Na vodnej ploche v katastri obce Dolná Streda v okrese Galanta sa v utorok podvečer utopil 66-ročný muž. Jeho telo si všimol na hladine svedok, ktorý privolal policajtov. Ako informovala trnavská polícia na sociálnej sieti, privolaní záchranári a aj obhliadajúci lekár skonštatovali už len úmrtie.

Svedok udalosti policajtom povedal, že skupina mužov neďaleko popíjala, jeden z nich sa rozhodol osviežiť. O pár minút na to už videl na hladine vody nehybne ležať jeho telo a rozbehol sa mu na pomoc. Zavolal na číslo 158 a potom utekal pre pomoc.

Policajti preverili všetky informácie a vzhľadom k tomu, že k úmrtiu došlo bez cudzieho zavinenia, nie je dôvod, aby polícia ďalej viedla vo veci policajné vyšetrovanie.

Polícia v tejto súvislosti pripomína, že pri topení osoby zohráva vo veľkej miere úlohu aj alkohol v organizme, prípadne ochorenia ako epilepsia, cukrovka, hypertenzia a iné.

Viac k témam: trnavská polícia, Utopenie
Zdroj: Webnoviny.sk – Dôchodca sa utopil počas kúpania, podľa svedka pred vstupom do vody popíjal s kamarátmi (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Taraba podpredsedom parlamentu? Bol by to škandál, jednoznačne tento nápad odmietol politológ Mesežnikov

Podľa politológa Grigorija Mesežnikova je problémom jednak to, že Tomáš Taraba je nezaradený poslanec a tiež jeho osobný profil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.