Home / SLOVENSKO / Pri Lietavskej Lúčke došlo k nehode na železničnom priecestí, akoby zázrakom sa nikomu nič vážne nestalo

Pri Lietavskej Lúčke došlo k nehode na železničnom priecestí, akoby zázrakom sa nikomu nič vážne nestalo

14.6.2022 (Webnoviny.sk) – Bez zranení sa zaobišla dopravná nehoda, ktorá sa v utorok predpoludním stala na železničnom priecestí v obci Lietavská Lúčka (okres Žilina).

Ako informoval žilinský krajský policajný hovorca Radko Moravčík, 30-ročný vodič vošiel so svojím BMW na priecestie chránené zvukovým aj svetelným zabezpečením v čase, keď tadiaľ prechádzal osobný vlak.

„Alkohol u vodiča ani 29-ročnej rušňovodičky vykonanými dychovými skúškami zistený nebol. Hmotná škoda bola predbežne vyčíslená na 38-tisíc eur. Ďalšie okolnosti a príčiny dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho objasňovania,“ uviedol Moravčík.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Dopravná nehoda, Zrážka s vlakom
Zdroj: Webnoviny.sk – Pri Lietavskej Lúčke došlo k nehode na železničnom priecestí, akoby zázrakom sa nikomu nič vážne nestalo © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Opätovný proces v kauze Gemerský mlyn pokračuje, mohli by už čoskoro odznieť záverečné reči

Krajský súd v Bratislave v novembri 2020 rozhodol o zrušení rozsudku Okresného súdu Bratislava II, ktorý dvojicu obžalovaných uznal za vinných a vec vrátil na prvostupňový súd na opätovné prejednanie a rozhodnutie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.