Home / SLOVENSKO / Spoznajte nové mikrodátové centrum pre priemyselné prostredie

Spoznajte nové mikrodátové centrum pre priemyselné prostredie

9.6.2022 (Webnoviny.sk) – Schneider Electric™, líder v oblasti digitálnej transformácie energetického manažmentu a automatizácie spolu s Stratus Technologies, svetovým lídrom v oblasti zjednodušených, chránených a autonómnych výpočtových platforiem pre edge computing a spoločnosťou Avnet Integrated predstavili zjednodušené dátové centrá, ktoré podporujú ďalšiu vlnu priemyselných inovácií. Partneri stoja za novinkou v podobe nového mikro dátového centra EcoStruxure™ so serverom Stratus ftServer. Prefabrikované moduly dátových centier sú vopred navrhnuté a zostavené podľa požiadaviek Avnet, globálneho distribútora technológií a systémového integrátora.

Mikro dátové centrum EcoStruxure™ so serverom Stratus ftServer predstavuje výkonné, rýchle a efektívne riešenie pre priemyselné aplikácie. Riešenie je testované, overené a dostupné s predinštalovaným softvérom na platforme AVEVA™. Ide o fyzicky chránené riešenie s jedinou skriňou, ktoré poskytuje jednoduchú správu, rieši problémy s latenciou a šírkou pásma dát. Tento prístup môže viesť až 40 % skráteniu času inžinierskej práce v teréne, 7 % zníženiu nákladov na údržbu a 20 % zvýšeniu rýchlosti nasadenia priemyselných aplikácií.

Platforma Edge Computing je schopná spustiť pokročilé aplikácie umelej inteligencie a strojového učenia pri zachovaní maximálnej kybernetickej bezpečnosti. Ďalšia fyzická ochrana je garantovaná pomocou zámkov a čítačiek kariet spolu so svojimi funkciami zabezpečenia a monitorovania prostredia NetBotz.

Dátové centrum EcoStruxure™ Micro Data Centre so serverom Stratus ftServer je k dispozícii vo veľkostiach racku 6U, 12U alebo 42U, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre náročné priemyselné prostredie a napájané riešeniami Schneider Electric Secure Power. Inteligentný neprerušiteľný zdroj napájania (UPS) od spoločnosti Schneider Electric ponúka ochranu pred elektrickými rizikami a vzdialenú podporu. Každá jednotka má tiež integrované chladenie a voliteľné monitorovanie prostredia (teplota, vlhkosť, tekutiny, dym) a zabezpečenie (dverové senzory a kamera). Skriňa 42U je doplnená o NEMA-12 s filtrami a ventilátormi a je ideálna pre inštaláciu v prostredí, kde pre IT nie je k dispozícii ďalší vyhradený priestor.

Informačný servis

Viac k témam: Dátové centrá, mikrodátové centrum, PR, Schneider Electric
Zdroj: Webnoviny.sk – Spoznajte nové mikrodátové centrum pre priemyselné prostredie © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Vydrží Hegerova menšinová vláda? Väčšina Slovákov si to nemyslí, voliči OĽaNO však stále veria

Opačný názor, teda že súčasná menšinová vláda vydrží a predčasné voľby nebudú, zastávajú traja z desiatich opýtaných.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.