Home / SLOVENSKO / Sulík sa hlasovania o jeho odvolávaní neobáva a povedal, kedy sa SaS vráti na koaličné rady (video)

Sulík sa hlasovania o jeho odvolávaní neobáva a povedal, kedy sa SaS vráti na koaličné rady (video)

8.6.2022 (Webnoviny.sk) – Strana Sloboda a Solidarita (SaS) má záujem o to, aby vláda v súčasnom zložení pokračovala, ďalej tvorila politiku a schvaľovala zákony. Tiež sa chce vyhýbať konfliktom, aj preto sa nebude dočasne zúčastňovať na koaličnej rade. Predseda strany SaS a minister hospodárstva Richard Sulík to povedal po skončení rokovania vlády.

„Osobne ma to mrzí, že to takto ďaleko dospelo. Dúfam, že sa táto situácia upokojí. Ak sa skončia verejné útoky, urážky a klamstvá, tak sa na koaličné rady vrátime,“ povedal Sulík. Dodal, že nevie, kedy to bude. Ubezpečil, že ministri SaS sú premiérovi plne k dispozícii.

Minister hospodárstva sa neobáva ani odvolávania v Národnej rade SR, ktoré ho čaká. Domnieva sa, že bude mať podporu koalície.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Minister hospodárstva SR, Odvolávanie ministra Sulíka
Zdroj: Webnoviny.sk – Sulík sa hlasovania o jeho odvolávaní neobáva a povedal, kedy sa SaS vráti na koaličné rady (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Taraba navrhuje zmeny v prípade trestu prepadnutia majetku, znížiť by sa mohli aj trestné sadzby

Nezaradený poslanec navrhuje zníženie viacerých trestných sadzieb, osobitne v prípade majetkových a hospodárskych trestných činov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.