Home / šport / Tenis / Cibulková na Australian Open vypadla už v 1. kole, uhrala iba štyri gemy

Cibulková na Australian Open vypadla už v 1. kole, uhrala iba štyri gemy

BRATISLAVA 14. januára (WebNoviny.sk) – Len Magdaléna Rybáriková z dvojice nasadených slovenských tenistiek zvládla úvodnú prekážku na grandslamových Australian Open v Melbourne, Dominika Cibulková nie.

Miestna finalistka spred štyroch rokov Cibulková nasadená ako dvadsiata štvrtá prehrala s Estónkou Kaiou Kanepiovou dvakrát 2:6, v bilancii zo vzájomných duelov klesla na 1:4.

Australian Open – dvojhra žien – 1. kolo

Kaia Kanepiová (Est.) – Dominika Cibulková (SR-24) 6:2, 6:2

Viac k témam: Australian Open, Dominika Cibulková, Kaia Kanepiová, tenis
Zdroj: Webnoviny.sk – Cibulková na Australian Open vypadla už v 1. kole, uhrala iba štyri gemy © SITA Všetky práva vyhradené.