Home / SLOVENSKO / Pod kolesami auta vyhasol život ďalšej chodkyne, nehodu už vyšetrujú považskobystrickí policajti

Pod kolesami auta vyhasol život ďalšej chodkyne, nehodu už vyšetrujú považskobystrickí policajti

19.1.2022 (Webnoviny.sk) – V považskobystrickej časti Horný Moštenec sa v stredu ráno stala tragická dopravná nehoda. Ako informuje trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti, zrážku s osobným autom neprežila chodkyňa.

Dopravnú nehodu dokumentujú považskobystrickí policajti, bližšie informácie poskytne polícia neskôr.

Viac k témam: Tragická dopravná nehoda, Zrážka auta s chodcom
Zdroj: Webnoviny.sk – Pod kolesami auta vyhasol život ďalšej chodkyne, nehodu už vyšetrujú považskobystrickí policajti © SITA Všetky práva vyhradené.

Pozrite sa tiež

Pellegrini odcestuje na svoju prvú oficiálnu návštevu Talianska a berie aj dvoch ministrov

Prezidenta a ministrov bude sprevádzať aj delegácia zástupcov podnikateľských organizácií, univerzít a vzdelávacích inštitúcií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *