Home / SLOVENSKO / Hasičov v Trnavskom kraji zamestnali popadané stromy na cestách, jeden sa zrútil rovno na autobus

Hasičov v Trnavskom kraji zamestnali popadané stromy na cestách, jeden sa zrútil rovno na autobus

18.1.2022 (Webnoviny.sk) – V súvislosti so silným vetrom zaznamenali hasiči v Trnavskom kraji v pondelok 25 volaní na tiesňovú linku. Príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Dunajskej Strede zasahovali celkom štyrikrát, hasiči z Piešťan dvakrát a následky nepriaznivého počasia odstraňovali aj hasiči v ďalších okresoch.

Pri odstraňovaní popadaných stromov z ciest a naklonených stromov ohrozujúcich premávku pomáhali podľa hovorkyne Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave Leny Košťálovej aj dobrovoľné zbory viacerých miest a obcí.

„Celkom zasahovalo 21 príslušníkov Hasičského a záchranného zboru a 66 členov dobrovoľných hasičských zborov miest a obcí. Na zdolávanie poveternostnej situácie bolo nasadených 23 kusov hasičskej techniky,“ spresnila Košťálová.

Trnavská polícia ešte v pondelok večer informovala, že v Trnave spadol strom na autobus. V tom čase sa v ňom nachádzal len vodič.

Viac k témam: Počasie, Popadané stromy, Silný vietor
Zdroj: Webnoviny.sk – Hasičov v Trnavskom kraji zamestnali popadané stromy na cestách, jeden sa zrútil rovno na autobus © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Matovičov prorodinný balík schválili „na hulváta“ a navyše s fašistami, podobné veci si podľa Sulíka nedovolil ani Fico

Richard Sulík hovorí o znásilňovaní legislatívneho procesu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.