Home / šport / Ostatné športy / Slovenskí biatlonisti absolvovali štafetu v Ruhpoldingu bez trestného kola, preteky vyhrali Rusi

15.1.2022 (Webnoviny.sk) – Slovenskí biatlonisti obsadili 14. miesto v pretekoch štafiet na 4x 7,5 km v rámci 6. kola Svetového pohára v nemeckom Ruhpoldingu.

Kvarteto Michal Šíma, Matej Baloga, Tomáš Hasilla a Tomáš Sklenárik absolvovalo preteky bez trestného kola iba so siedmimi dobíjaniami a finišman Sklenárik prišiel do cieľa s mankom 3:47,9 min za posledným pretekárom víťazného tímu Ruska Maximom Cvetkovom.

Druhí skončili s odstupom siedmich sekúnd Nemci a tretí Bielorusi, ktorí zaostali za Rusmi o 23 sekúnd.

Viac k témam: Biatlon, Svetový pohár v biatlone
Zdroj: Webnoviny.sk – Slovenskí biatlonisti absolvovali štafetu v Ruhpoldingu bez trestného kola, preteky vyhrali Rusi © SITA Všetky práva vyhradené.