Home / SLOVENSKO / Opitý vodič BMW dostal šmyk a spôsobil nehodu štyroch áut, škoda bola vyčíslená na tisícky eur (foto)

Opitý vodič BMW dostal šmyk a spôsobil nehodu štyroch áut, škoda bola vyčíslená na tisícky eur (foto)

14.1.2022 (Webnoviny.sk) – Opitý vodič spôsobil v centre Bratislavy vo štvrtok 13. januára krátko pred 19:30 dopravnú nehodu. Zrazili sa štyri autá. Ako informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, vodič BMW pri prechádzaní nadjazdom na Zámockej ulici v smere na Staromestskú dostal šmyk, následne narazil do vozidiel Škoda City Go a Toyota CHR.

Do tej zozadu narazil Volkswagen Golf. Pri nehode utrpeli zranenia štyri osoby. Vodičovi BMW namerali policajti v dychu 1,6 promile alkoholu. Zadržali ho a eskortovali na policajné oddelenie. Škodu spôsobenú pri nehode vyčíslili na zhruba 30-tisíc eur.

Viac k témam: Alkohol za volantom, Dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Opitý vodič BMW dostal šmyk a spôsobil nehodu štyroch áut, škoda bola vyčíslená na tisícky eur (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

V minulom roku polícia zaznamenala najnižší počet dopravných nehôd v histórii Slovenska

V roku 2021 evidujú aj druhý najnižší počet ľahko zranených osôb a tretí najnižší počet usmrtených osôb pri autonehodách v histórii Slovenska.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *