Home / SLOVENSKO / Muž sa vyhrážal mladíkovi, že ho zabije a pod krkom mu držal nôž. Už čelí obvineniu

Muž sa vyhrážal mladíkovi, že ho zabije a pod krkom mu držal nôž. Už čelí obvineniu

13.1.2022 (Webnoviny.sk) – Obvineniu z prečinu nebezpečného vyhrážania čelí 43-ročný muž z obce Hniezdne (okr. Stará Ľubovňa). Vo svojom dome v utorok 11. februára v skorých ranných hodinách fyzicky napadol v obývacej izbe 24-ročného muža z Lomničky.

Ako v štvrtok informovala hovorkyňa prešovskej krajskej polície, udrel ho do tváre, pričom ho zranil. Zároveň sa mu vyhrážal, že ho podreže. Keď agresívny muž odišiel do kuchyne pre nôž, mladík sa zľakol a snažil sa utiecť z domu preč. Pri vchodových dverách ho domáci pán chytil za rameno a pritlačil mu nôž ku krku. Opätovne sa mladému mužovi vyhrážal podrezaním.

Krátko po tomto vyčíňaní policajná hliadka muža zadržala a umiestnila do cely policajného zaistenia.

Viac k témam: vyhrážanie nožom, Vyhrážanie zabitím
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž sa vyhrážal mladíkovi, že ho zabije a pod krkom mu držal nôž. Už čelí obvineniu © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Petr Šedivec z Philip Morris – Súčasná pandémia nás postavila pred doteraz nezvyčajné výzvy a o to viac ma teší, že sa nám aj naďalej darí vytvárať našim zamestnancom vynikajúce pracovné podmienky

Spoločnosť Philip Morris Slovakia s.r.o. získala už ôsmy rok po sebe prestížny medzinárodný certifikát Top Employer Slovakia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *