Home / SLOVENSKO / V Bachledovej doline otvoria novú atrakciu, ide o svetelný park so zvieratami a objektmi

V Bachledovej doline otvoria novú atrakciu, ide o svetelný park so zvieratami a objektmi

13.1.2022 (Webnoviny.sk) – V celoročnom horskom stredisku v Bachledovej doline pri obci Ždiar otvoria novú atrakciu, pôjde o svetelný park s rôznymi zvieratami a objektmi. Tvoriť ho bude 55-tisíc svetielok. V stredisku známom aj vďaka Chodníku korunami stromov ho pre verejnosť sprístupnia v nedeľu 16. januára.

Agentúru SITA o tom informovala marketingová manažérka strediska Kristína Ilčinová. Osvetlený bude podľa nej aj spomínaný chodník, ktorý spolu s parkom ponúkne možnosť večernej prechádzky.

Cieľom tejto atrakcie je počas zimnej sezóny ponúknuť lyžiarom, ale aj širokej verejnosti večerný program v Bachledke. „Aj napriek nepriaznivej dobe a obrovským dopadom na cestovný ruch sme sa rozhodli obohatiť večerný program pre širokú verejnosť a zrealizovali sme projekt nielen osvetleného Chodníka korunami stromov, ale aj svetelného parku v jeho blízkosti,“ uviedla Ilčinová.

Nová atrakcia sa nachádza v nadmorskej výške 1 170 metrov. Najvyššou svetelnou inštaláciou v parku je šesť metrov vysoký jeleň. Park bude sprístupnený do konca zimnej sezóny, tri dni v týždni – v utorok, piatok a v nedeľu od 16:00 do 20:30.

Viac k témam: Chodník korunami stromov, nová atrakcia, svetelný park
Zdroj: Webnoviny.sk – V Bachledovej doline otvoria novú atrakciu, ide o svetelný park so zvieratami a objektmi © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Hlas-SD vylúčil z možnej spolupráce Kotlebovcov a OĽaNO, „Obyčajní“ sú podľa Pellegriniho stelesnením zlyhaní

Podľa Pellegriniho je OĽaNO stelesnením toho najhoršieho v politike s fatálnymi zlyhaniami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *