Home / SLOVENSKO / Kancelária prezidentky odmieta Matovičove výroky o stretnutiach na povalenie vlády

Kancelária prezidentky odmieta Matovičove výroky o stretnutiach na povalenie vlády

9.1.2022 (Webnoviny.sk) – Prezidentská kancelária sa ohradila voči výrokom ministra financií Igora Matoviča (OĽaNO). Ten v dnešnej diskusnej relácií TA3 povedal, že hlava štátu sa počas vládnej krízy stretávala s americkou veľvyslankyňou, Máriou Kolíkovou (nom. SaS) a Richardom Sulíkom (SaS) a spoločne „kuli pikle“, ako povaliť vládu.

Igor Matovič by mal pri svojich výrokoch zvažovať, komu pomáha, keď preberá rétoriku a klamstvá od Roberta Fica (Smer-SD). V relácii TA3 V politike tvrdil, že prezidentka Zuzana Čaputová sa stretla v čase vládnej krízy s veľvyslankyňou USA a mali kuť pikle. Je to klamstvo, s ktorým prišiel Robert Fico. Prezidentka žiadne také stretnutie nemala,“ uviedol hovorca prezidentky Martin Strižinec.

Viac k témam: Diskusia, Klamstvo, Stretnutie
Zdroj: Webnoviny.sk – Kancelária prezidentky odmieta Matovičove výroky o stretnutiach na povalenie vlády © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Petr Šedivec z Philip Morris – Súčasná pandémia nás postavila pred doteraz nezvyčajné výzvy a o to viac ma teší, že sa nám aj naďalej darí vytvárať našim zamestnancom vynikajúce pracovné podmienky

Spoločnosť Philip Morris Slovakia s.r.o. získala už ôsmy rok po sebe prestížny medzinárodný certifikát Top Employer Slovakia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *