Home / SLOVENSKO / Pri požiari bytu v Bratislave zahynuli dvaja ľudia, o život prišli 57-ročný muž a 37-ročná žena

Pri požiari bytu v Bratislave zahynuli dvaja ľudia, o život prišli 57-ročný muž a 37-ročná žena

2.1.2022 (Webnoviny.sk) – Dvaja ľudia, muž a žena, zahynuli 1. januára v Bratislave pri požiari bytu. V tlačovej správe o tom informoval hovorca bratislavskej krajskej polície Michal Szeiff.

Hliadky bratislavských policajtov boli v sobotu 1. januára v čase okolo 15:45 vyslané na základe oznámenia na Palkovičovu ulicu, kde malo dôjsť k požiaru bytu.

Po uhasení požiaru jednoizbového bytu boli v jeho vnútorných priestoroch nájdené telá dvoch osôb – 57-ročného muža a 37-ročnej ženy bez známok života. K evakuácii obyvateľov domu nedošlo.

Podľa doterajších informácií pravdepodobnou príčinou požiaru bola manipulácia s otvoreným ohňom, od ktorej došlo k jeho rozšíreniu do celého bytu. Škoda spôsobená požiarom je predmetom dokazovania.

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II začal v tejto súvislosti trestné stíhanie, a to vo veci trestného činu všeobecného ohrozenia.

Viac k témam: Požiar
Zdroj: Webnoviny.sk – Pri požiari bytu v Bratislave zahynuli dvaja ľudia, o život prišli 57-ročný muž a 37-ročná žena © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Skončí Mazák ako predseda súdnej rady? Verejnú výzvu na jeho odstúpenie podporilo 103 sudcov

Výzvu podpísali sudcovia aktívni, ale aj emeritní sudcovia vrátane viacerých bývalých sudcov Ústavného súdu Slovenskej republiky a bývalých členov Súdnej rady SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *