Home / SLOVENSKO / Agresívny muž chcel podpáliť policajnú stanicu v Žiline, benzínom polial vstup do budovy aj policajtov

Agresívny muž chcel podpáliť policajnú stanicu v Žiline, benzínom polial vstup do budovy aj policajtov

28.12.2021 (Webnoviny.sk) – Štyridsaťjedenročný muž zo Žiliny, ktorý ešte v nedeľu 26. decembra polial benzínom priestor pred vstupom do budovy tamojšej mestskej polície aj jej príslušníkov, čelí obvineniu z trestného činu útok na verejného činiteľa.

Vyšetrovateľ Policajného zboru spracoval podnet na návrh na vzatie obvineného muža do väzby. Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom vyšetrovania. Informovala o tom v utorok hovorkyňa krajskej žilinskej polície Gabriela Kremeňová.

Muž sa v nedeľu vo večerných hodinách v Žiline počas prejednávania priestupku vulgárnymi slovami vyhrážal príslušníkom mestskej polície. Neskôr prišiel pred budovu s nádobou naplnenou benzínom.

Naďalej sa policajtom vulgárne vyhrážal ujmou na zdraví a na živote a snažil sa pri tom zapáliť rozliaty benzín. Policajti muža obmedzili na osobnej slobode a previedli ho na policajný útvar. Pri udalostiach sa nikto nezranil.

Viac k témam: Benzín, Trestný čin, Útok na verejného činiteľa, Vyhrážanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Agresívny muž chcel podpáliť policajnú stanicu v Žiline, benzínom polial vstup do budovy aj policajtov © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Petr Šedivec z Philip Morris – Súčasná pandémia nás postavila pred doteraz nezvyčajné výzvy a o to viac ma teší, že sa nám aj naďalej darí vytvárať našim zamestnancom vynikajúce pracovné podmienky

Spoločnosť Philip Morris Slovakia s.r.o. získala už ôsmy rok po sebe prestížny medzinárodný certifikát Top Employer Slovakia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *