Home / SLOVENSKO / Dopravná nehoda za obcou Tibava si vyžiadala dva životy, ďalší spolujazdec je vážne zranený (foto)

Dopravná nehoda za obcou Tibava si vyžiadala dva životy, ďalší spolujazdec je vážne zranený (foto)

26.12.2021 (Webnoviny.sk) – Občianka Ukrajiny havarovala v sobotu 25. decembra za obcou Tibava v smere na obec Orechová (okres Sobrance).

Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Lenka Ivanová, 42-ročná vodička utrpela s 20-ročným spolujazdcom zranenia nezlučiteľné so životom, ktorým na mieste nehody podľahli. Ďalší 25-ročný spolujazdec z Ukrajiny utrpel ťažké zranenia.

Príčina nehody je neznáma

Celková predbežná škoda bola vyčíslená na 8-tisíc eur. To, či vodička pred jazdou požila alkoholické alebo iné omamné látky, bude zisťované pri nariadenej pitve.

Presná príčina tejto dopravnej nehody a jej bližšie okolnosti sú predmetom ďalšieho vyšetrovania michalovských dopravných policajtov aj za účasti znalca z odboru cestná doprava.

Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Michalovciach začal v súvislosti s dopravnou nehodou trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia a trestný čin ublíženia na zdraví.

Viac k témam: Autonehoda, Odvrátiteľné úmrtia, Tragická dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Dopravná nehoda za obcou Tibava si vyžiadala dva životy, ďalší spolujazdec je vážne zranený (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Hlas-SD vylúčil z možnej spolupráce Kotlebovcov a OĽaNO, „Obyčajní“ sú podľa Pellegriniho stelesnením zlyhaní

Podľa Pellegriniho je OĽaNO stelesnením toho najhoršieho v politike s fatálnymi zlyhaniami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *