Home / SLOVENSKO / Zoštíhlite sa s legínami Leginity pod vianočným stromčekom

Zoštíhlite sa s legínami Leginity pod vianočným stromčekom

20.12.2021 (Webnoviny.sk) – Vianoce by mali byť sviatkami pokoja, mieru, lásky, ale často bývame v tomto období v strese a to z mnohých dôvodov. Musíme zohnať vianočného kapra, nakúpiť všetkým členom rodiny a priateľom ­­­vianočné darčeky, následne ich zabaliť a stále myslieť na to, či sme na niečo nezabudli.

Medzi tie hlavné predvianočné starosti patria spomínané darčeky. Pokiaľ teda vymýšľate na poslednú chvíľu aké darčeky kúpite a neviete čo podarovať manželke, priateľke alebo kamarátke pod stromček, tak ste na správnom mieste, pretože spoločnosť www.leginity.com je vlastnená ženami a určená pre ženy, ktoré vedia čo chcú.

Produkty sú vyrábané na Slovensku s dôrazom na udržateľnosť v spolupráci s malými miestnymi podnikmi a umelcami so snahou vytvárať jedinečné výrobky vysokej kvality vyrobené s láskou a vášňou. Dôkazom je spolupráca s influencerkou a úspešnou Emou Müllerovou a kolekcia  „som bohyňa“. Spoločne inšpirujú ženy k tomu, aby sa mali rady také, aké sú, aby milovali svoje vlastné telo a užívali si ho so všetkými jeho nedokonalosťami. Na výrobu produktov sa používajú recyklované materiály vyrobené z ECONYL®, 100 % recyklovanej nylonovej priadze pochádzajúcej z priemyselného a postindustriálneho odpadu, ako sú vyradené rybárske siete, kobercové vlákna (vrchná časť nylonových kobercov, ktorým sa skončila životnosť) a tiež tyl. Tento materiál sa môže pochváliť vynikajúcou regeneračnou silou a vždy dokonalou svalovou kompresiou zameranou na zníženie produkcie kyseliny mliečnej, čím sa zvýši rýchlosť regenerácie. Mäkký a príjemný na koži, kompaktný a priedušný, navyše vysoko ochranný prot­­i UV žiareniu (UPF 50+).

Potešte svojich blízkych a vyberte im vianočné darčeky s vianočnou zľavou, čakajú na Vás: legíny, cyklistické šortky, tielka, mikiny a ďalšie. Viac detailov

Nájdete priamo na www.leginity.com.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

https://www.instagram.com/leginitycom/

Informačný servis

Viac k témam: legíny, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Zoštíhlite sa s legínami Leginity pod vianočným stromčekom © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Skončí Mazák ako predseda súdnej rady? Verejnú výzvu na jeho odstúpenie podporilo 103 sudcov

Výzvu podpísali sudcovia aktívni, ale aj emeritní sudcovia vrátane viacerých bývalých sudcov Ústavného súdu Slovenskej republiky a bývalých členov Súdnej rady SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *