Home / SLOVENSKO / Žena nezvládla riadenie a s autom prerazila oplotenie škôlky, nehodu neprežil cyklista (video)

Žena nezvládla riadenie a s autom prerazila oplotenie škôlky, nehodu neprežil cyklista (video)

3.12.2021 (Webnoviny.sk) – Tragicky sa skončila v piatok ráno dopravná nehoda v Dolných Salibách v okrese Galanta. Pri prejazde ľavotočivou zákrutou prešla 43-ročná vodička Škody Fabia z doposiaľ neznámych príčin do protismeru, autom preletela cez chodník, prerazila oplotenie a skončila vo dvore materskej školy.

Ako informovala trnavská polícia na sociálnej sieti, po chodníku v tom momente prechádzal 73-ročný cyklista, ktorý sa už autu nedokázal vyhnúť. Pri zrážke muž utrpel rozsiahle zranenia, ktorým na mieste podľahol.

Vodičku policajti podrobili dychovej skúške na alkohol, s negatívnym výsledkom. Okolnosti, za ktorých sa dostala mimo cestu, si žena za volantom nepamätá. Policajti príčiny dopravnej nehody ďalej vyšetrujú.

Viac k témam: Dopravná nehoda, Tragická dopravná nehoda, Zrážka auta s cyklistom
Zdroj: Webnoviny.sk – Žena nezvládla riadenie a s autom prerazila oplotenie škôlky, nehodu neprežil cyklista (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pod petíciu na zákaz predaja zábavnej pyrotechniky sa podpísalo už viac ako 42-tisíc ľudí

Návrh novely povoľuje predaj a používanie zábavnej pyrotechniky kategórie F1, ktoré predstavuje nízke nebezpečenstvo a má zanedbateľnú hladinu hluku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *